Vašu vernosť si vážime

ZA PRAVIDELNÉ NÁKUPY VÁS ODMENÍME

Čím viac u nás nakúpite, tím väčšiu zľavu získate. Hodnoty vašich nákupov sčítame na vašom vernostnom konte. Podľa výšky vášho vernostného konta vám systém priradí vernostný status. Vernostné statusy sú 3 a to bronze, silver, alebo gold. Status bronze znamená 2%, silver 5% a gold 10 % zľavu na každý nákup u nás.

Ako sa môžete zapojiť?

1.

Zaregistrujte sa

pred prvou objednávkou donášky sa nezabudnite registrovať. Registráciu urobíte kliknutím na tento link https://donaska.rychlydrak.sk/klub, alebo naskenujte QR kód svojím telefónom. Registrovať sa môžete i pomocou svojho facebook profilu.

2.

Nezabudnite byť prihlásený

pred každou objednávkou sa presvedčte, že ste prihlásený, aby sme uskutočnený nákup pripočítali k vášmu vernostnému účtu. Prihlásiť sa môžete pomocou tlačidla „prihlásiť“ na našej donáškovej stránke.

3.

Zažiadajte si o vernostnú kartu

s vernostnou kartou získate vyšší vernostný status rýchlejšie. Vďaka karte sa vám budú načítať aj obraty uskutočnene na našej prevádzke. Stačí ju len pri platení predložiť obsluhe. Zažiadať o kartu môžete pomocou tlačidla nižšie.

Ako získate svoje výhody?

2% zľava

Bronzový status

Bronzový status získate, pokiaľ súčet vašich nákupov dosiahne čiastky aspoň 100 € v období 24 mesiacov od registrácie. Od tejto chvíle vám bude na každú ďalšiu objednávku účtovaná zľava vo výške 2%*.

5% zľava

Strieborný status

Strieborný status získate akonáhle súčet vašich nákupov presiahne čiastku 200 € v období 24 mesiacov od registrácie. Od tejto chvíle vám bude na každou ďalšiu objednávku účtovaná zľava vo výške 5%*.

10% zľava

Zlatý status

Zlatý status získate, akonáhle súčet vašich nákup presiahne čiastku 400 € v období 24 mesiacov od registrácie. Od tejto chvíle vám bude na každú ďalšiu objednávku účtovaná zľava vo výške 10%*.

* pre udržanie získaného vernostného statusu je potreba, aby registrovaný užívateľ uskutočnil aspoň jeden nákup v minimálnej hodnote 15 € v priebehu 6 kalendárnych mesiacov od získania vernostného statusu.

naskenujte pre registráciu pomocou telefónu